О нас – ultrafasad

Про нас

Фабрика “Ультра” одна з перших на території України почала виготовляти меблеві фасади для виробників меблів.

Починаючи з 2007 року нами розроблена оптимальна технологія фарбування, полірування, упаковки і доставки нашої продукції для клієнтів.

З 2015 року фабрика “Ультра” вперше стає учасником міжнародної меблевої виставки і займає тверде місце на ринку України серед підприємств, що спеціалізуються на виготовленні меблевих фасадів.

Працюючи з нами Ви можете бути впевнені в тому, що наші фахівці зроблять усе можливе, а іноді і неможливе, щоб Ваш замовник отримав якісні меблі з мінімальними термінами і за доступною ціною. Фасади будь-якого виконання завжди виготовляються максимально якісно.

Асортимент нашої продукції, разом із звичайним глянцевим і матовим покриттям, фотодруком або фрезеруванням досить різноманітний. Ми максимально якісно виконуємо фасади з великою кількістю варіантів ефектів і всілякими видами покриття. Наші технологи постійно вивчають ринок матеріалів і йдуть в ногу з часом. Для виготовлення наших, а точніше Ваших фасадів, відбіраються тільки самі екологічно безпечні матеріали для експлуатації в приміщеннях і, особливо, для дітей.

Наш девіз: для кращих меблів – найкращі фасади!